Cuma, 2024-03-29, 5:46 PM
AnasayfaKayat OlGiriş Hoşgeldin Misafir | RSS

>
[ Yeni Mesaj · Üyeler · Forum kuralları · Arama · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Bashuyuk Forum » BAŞHÜYÜK FORUM » BAŞHÜYÜK İÇİN DÜŞÜNDÜKLERİNİZ » Benim Kasabam için düşündüklerim. (Bana Özel)
Benim Kasabam için düşündüklerim.
bagalikaracayliTarih: Sali, 2010-01-19, 11:50 AM | Mesaj # 1
Onbaşı
Grup: Site yöneticileri
Ödüller: 0
Itibar: 15

Benim Kasabam için düşündüklerim.

Başhüyük dendiği veya ismi geçtiği zaman inanin benim tüylerim diken diken oluyor ve inanilmaz derecede heyecanlaniyorum, belki size biraz abartili gelir ama gerçek böyle, çünkü Başhüyük benim doğduğum ve herşeyi ögrendiğim, benim dilimi ve kültürümü ögrendiğim vatanim,Bu nedenle ben ölünceye kadar Başhüyük bende esranini sakliyacak ve benim için heyecan verici yer olmaya devam edecektir.Zaten bununda böyle olmasi gerekli, neden mi! Bir Başhüyüklünün kasabasinin ismi geçince heyecanlanma masi imkansizdir. Düşünün dünyanin hangi ülkesinde bir köyün bu kadar ileri bir kültüre ve gelenegine diline sahip olduğu görülmüştür, hangi köye bir Cumhurbaşkani, Başbakan, Bakanlar ve üst düzey bürokratlar ziyaret ederek bu yerden övgüyle bahsedilmiştir. Bir yerleşim yeri koca bir Osmanli İmparatorluğu zamanında kurulmuş ve devam eden Cumhuriyetimize kadar aynı saygınlıkla gelmiştir.
Ben kasabamla gurur duyuyorum.Sizleri bilmem.Ana inaniyorum ki nufusunda Başhüyük yazan herkesin ayni duyguyu taşıdığına inaniyorum.Hoşcakalin Allaha emanet olun.
smile :) smile
Ekler: 3757647.jpg (36.1 Kb)

Bashuyuk Forum » BAŞHÜYÜK FORUM » BAŞHÜYÜK İÇİN DÜŞÜNDÜKLERİNİZ » Benim Kasabam için düşündüklerim. (Bana Özel)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Telif By Bagalikaracayli © 2024